Kategórie

Naši partneri

Flag Counter

Odišiel Boris Ratnikov

5.12.2020 zomrel Boris Konstantinovič Ratnikov – generálmajor vo výslužbe, ktorý vyniesol na verejnosť mnoho závažných a zaujímavých informácií. Jeho odchod je ďalším v rade, iba tri týždne po odchode Petra Garjaeva…

Boris Ratnikov: DETI SÚ ZLATÝM STRATEGICKÝM ZDROJOM.

Každý dobre vie, že deti sú našou budúcnosťou a všetkým nám nie je ľahostajné, aká bude pri súčasnej duchovnej kríze, v ktorej sa naša spoločnosť dnes nachádza.

Použitím nových biotechnológií vyvinutých v špeciálnych službách sa nám pomocou metódy zmeneného stavu vedomia podarilo spracovať zložitú otázku na tému: „Deti sú zlatým strategickým zdrojom Ruska“.

Pred nastolením otázky o deťoch, ich výchove, vzdelávaní je potrebné vedieť, ako sa formujú mechanizmy ľudského správania, ako a na čo vychovávať deti, ako pripraviť samotných rodičov na správnu výchovu a vzdelávanie dieťaťa, na čo formovať duchovnú zložku mladej generácie a jej svetonázor, akú rolu hrá hodnotová orientácia dieťaťa atď.? Nepotrebujeme morálne príšery, ale vzdelaných a duchovne rozvinutých ľudí, za ktorými bude budúcnosť našej krajiny, ktorí v blízkej budúcnosti prídu do rôznych sfér vlády Ruskej federácie.

Jadrom celého ľudského života je myšlienka, myšlienka generuje presvedčenia a tieto formujú ľudské správanie. Aby sa človek mohol správať inak, je potrebné zmeniť jeho presvedčenia, ktoré sú ale stabilnou vecou a dajú sa zmeniť iba dvoma spôsobmi: buď ich úplnou transformáciou, keď život zaženie do kúta, alebo ich rozšírením, keď človek sám vidí, že sú (presvedčenia) ďaleko od reality a začína ich dobrovoľne meniť.

V procese výchovy, vzdelávania a pobytu človeka v konkrétnom sociálnom prostredí sa pod informačným vplyvom na podvedomie človeka začína vytvárať matrica správania, ktorá je zdrojom stabilných fyziologických a emocionálnych reakcií na vonkajšie podnety. Zvláštnosťou tejto matrice je, že sa zapína automaticky, bez pochopenia, keď sa človek dostane do podobnej životnej situácie, ktorú videl v kine, v televízii, v škole, škôlke, na internete, v médiách, v živote atď. Až potom mu dôjde, že toto správanie mu bolo jednoducho vnucované spôsobom života. V živote nás vedie osobný záujem alebo inými slovami vedomé potreby (jedlo, pitie, odpočinok, spánok, sex atď.). Sú to oni, ktorí formujú motiváciu správania u ľudí, tlačia ich ku konkrétnym činnostiam na uspokojenie ich záujmu, pretože potrebu si uvedomujeme, iba keď nie je uspokojená. Ak nás vedie záujem, potom to riadi obraz, čo je spôsob realizácie sformovanej potreby.

Obraz vytvorí v hlave obrázok, ako dosiahnuť požadované. A teraz sa pozrite, aké obrázky pre naše deti vytvárajú rodičia a ich rodiny, televízia, filmy, počítačové hry, časopisy, internet atď.? Násilie, agresia, nenávisť vyvolaná médiami, nedostatok súcitu, lásky a tepla vo vzťahoch tvoria u našich detí zodpovedajúci produkt éry! Preto sa teraz nachádzame v duchovnej kríze a nepoznáme to najdôležitejšie – v čo veriť – kult vecí, nákupov, hromadenia, reality show, skorumpovaným úradníkom vo vláde, bezzásadovým oligarchom, skorumpovaným predstaviteľom systému presadzovania práva atď.?

Doteraz stojíme, obrazne povedané, s deravými vreckami. V tejto situácii je väčšina obyvateľstva v strese, vnútorných konfliktoch, ponižovaní, čo ľudí úplne zbavuje logiky zdravého rozumu a tlačí ich do rúk rôznym gaunerom, ktorí im berú peniaze, byty, dušu. My sami s podobnými obrazmi formujeme rezonanciu sociálneho zla v krajine, ktorá môže viesť k silným negatívnym prejavom zo strany obyvateľstva, pretože duša ľudí protestuje proti vnucovanému spôsobu života…

https://www.biosferaklub.info/?s=ratnikov

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

Páčilo sa? Zdieľajte:

Ďalšie články z tejto kategórie