Kategórie

Naši partneri

Flag Counter

Je důležité rezonovat s ostatními lidmi, nikoli s elektromagnetickým polem

Poslední dobou se zdá, jako by se ve světe něco měnilo: existují lidé, se kterými jako by nebylo možné rezonovat bez ohledu na to, jak moc se snažíte. Je to typ lidí, kteří raději vysedávají o samotě u televize. Následkem toho je přestáva zajímat komunikace s ostatními a nemají k nim žádny vztah.

Hlavní důvod takového chováni můžeme najít v elektromagnetických polích okolo nás. Není nejmenších pochyb, že různá elektromagnetická pole mají na lidské bytosti negativní vliv. Mobilní telefony, televízory, počítače a ostatní elektronika nás neustále obklopují. Pokud má člověk oslabený imunitní systém, elektromagnetická pole, kterými se obklopuje, mohou být dostatečně silná na to, aby změnila jeho vědomí.

Pojďme se podívat na vztah mezi lidským nervovým systémem a počítači. Stavebními kameny počítačového systému jsou čísla 0 a 1 a tato dvě čísla se používají pro všechny pokyny, které počítač potřebuje ke svému fungování. Jinými slovy, je to jako svět, kde existuje jen volba ano či ne.

Když jsme neustále vystavováni elektromagnetickému poli počítaču, naše tělo i nervový systém se s těmito přístroji pomalu slaďují. Podívejte se na fotografie na straně 96 a uvidíte, jaký vliv mají tyto přístroje na vodu.

Lidský nervový systém tvoří široká škála stavebních kamenů, což nám umožňuje vyjadřovat široké spektrum emocí včetně stavu lásky a vděčnosti.

Ovšem pokud se naše telo začne slaďovat s elektromagnetickým polem vysílaným počítači, může se stát spousta věcí. Především ztrácime schopnost naladit se na jiné lidi kolem nás. Možná znáte někoho, kdo trávi až nezdravě moc času na chatu a e-mailu, a stali jste se přímým svědkem tohoto fenoménu.

Odvažuji se tvrdit, že elektromagnetická pole jsou něco jako umělé duše. Jsem přesvědčen, že duch těchto přístrojů má schopnost připoutat se k naší vlastní duši a vysávat z nás energii a zdraví. Pokud zjistíte, že máte méně energie, než jste mívali, nebo než byste chtěli mít, vezměte nejprve v úvahu elektromagnetická pole, která vytváři elektronika kolem vás.

Kdykoli se vibrace vašem těle oslabují, začne se stejně tak oslabovat vaše zdraví a hladina energie. Pokud chcete svou energii zvýšit, podívejte se, co vám energii dodáva. Jinými slovy, s čím rezonujete. Pro zdraví a pohodu nás všech i naší planety je nezbytně nutné, abychom vyhledávali naladění na jiné lidi, a ne na elektroniku, která je v našem životě tak všudypřítomná.

Z knihy Masaru Emoto – „Zázaračná voda“

Dr. Masaru Emoto vyfotografoval během let svého výzkumu tisíce krystalů vody, které vznikly pod vlivem slov „láska a vděčnost“. V knize Zázračná voda Masaru Emoto ukazuje, jak vám může jedinečná role vody v přenášení přirozených vibrací těchto slov pomoci se změnit a žít pozitivnější a šťastnější život.

Knihu Zázračná voda je možné kúpiť tu: https://www.rinok.sk/Zazracna-voda-d286.htm

Páčilo sa? Zdieľajte:

Ďalšie články z tejto kategórie