Príčiny vzniku rakoviny sú malému počtu ľudí známe, ale kompetentní sa snažia tieto informácie pred masami skryť. Milióny ľudí na západe aj východe trpia týmto ochorením. To privádza k myšlienke, či nie je obrovská masa ľudí naschvál kontaminovaná v rôznych krajinách. Na pozadí takej epidémie je možné odstrániť nežiaduceho vodcu alebo iného človeka a pripísať to vlne ochorenia.
V rovnakej dobe sa mnohé národy naučili liečiť rakovinu bez toho, aby sa uchyľovali k oficiálnej medicíne. Možnosti ľudových prostriedkov prekvapujú. Napríklad, na začiatku 20. storočia ruskí liečitelia liečili rakovinu ľahko a jednoducho. Pritom ju nepovažovali za nejako zvlášť vážne ochorenie. Až neskôr, s príchodom boľševikov k moci, keď bola väčšina liečiteľov popravená, sa stala rakovina neliečiteľná choroba. Z toho je možné urobiť záver, že ruskí ľudoví liečitelia poznali príčinu vzniku rakoviny a vedeli, ako ju vyliečiť.
Len nedávno oficiálna veda zistila, že rakovina vzniká z dvoch dôvodov. Prvým dôvodom je reakcia na nedostatok vitamínu B17 v organizme. Druhý dôvod je, že pri nedostatku tohto vitamínu v organizme je extrémne oslabený imunitný systém.
Katalyzátorom pre vznik rakoviny je huba Candida albicans, ktorá žije v každom ľudskom tele a je pôvodcom kandidózy. Aby sa „infikoval“ človek zhubným nádorom, sú potrebné len dva faktory. Nedostatok vitamínu B17 a oslabený imunitný systém, ktorý nemôže neutralizovať pôsobenie a reprodukciu huby. Vitamín B17 je základným faktorom, ktorý brzdí zhubný nádor v organizme. Pokiaľ je tohto vitamínu dostatok, tak aj oslabený imunitný systém sa môže vysporiadať s hubovým ochorením.
Teraz sa pozrieme, v ktorom ovocí a zelenine sa nachádza vitamín B17. Ukazuje sa, že sa nenachádza ani v paradajkách, ani v uhorkách, ani v iných rôznych plodinách v našej záhrade. Nachádza sa iba v kôstke starej odrody jabĺk Renety, v kôstkach hrušky, marhule, slivky a v horkých mandliach. To je dôvod, prečo mnoho predajných odborníkov začalo písať o nebezpečenstve konzumácie jadier kôstok sliviek a marhúľ. Akože vo všetkých týchto kôstkach je veľa toxického kyanidu, ktorý otravuje naše telo, ničí pečeň, pankreas a krvotvorné orgány. Je jasné, že to bol plán, aby sa vytvoril u ľudí deficit vitamínu B17.
Pokiaľ si uvedomíme, že súčasný človek žije v neustálom strese a stres, ako je známe, ničí imunitný systém, okrem toho, imunitný systém ničí aj GMO a chémia v potravinách, tak nie je ťažké si domyslieť, odkiaľ sa berie tak veľa pacientov s rakovinou.
Zaujímavý je jeden detail, pred 300 rokmi v zelenine a v ovocí, aj v jablkách a hruškách, priamo v mäkkých častiach, sa tento vitamín nachádzal. Až s vyšľachtením nových odrôd zostal vitamín B17 iba v kôstkach týchto rastlín. To je dôvod, prečo sa v 17. storočí vyskytovala rakovina iba u mestských ľudí, aj to veľmi zriedka.
Ako ruskí liečitelia liečili túto chorobu? Bolo niekoľko spôsobov liečby rakoviny, jeden z najviac rozšírených popíšeme. Ľudoví liečitelia chápali, že kľúčom k liečbe akejkoľvek choroby je imunitný systém človeka. Preto sa ho na začiatku liečby snažili maximálne posilniť.
Na to používali 1 kg medu z mája alebo júna, ktorý rozpustili v 1 l vína, do toho vytlačili šťavu z 1 kg aloe (agáve), niekedy ešte pridali 2 listy z fikusa. Pridali 50 g suchej prasličky a 20 – 50 g lastovičníka. Niekedy lastovičník nahradili iskerníkom prudkým.
Jed iskerníka a lastovičníka slúžil ako zabijak na rakovinovú hubu a ostatné byliny posilňovali imunitný systém človeka, okrem toho, slúžili ako balzam na hojenie rán spôsobených nádorom.
Keď bola zmes kompletná, postavila sa do tmavého miesta na 12 dní. Potom túto zmes pili 3 krát denne hodinu pred jedlom. Niektorí ľudoví liečitelia pridávali do tejto zmesi 50 g suchého alebo čerstvého brezového listu a rovnaké množstvo ľubovníka alebo tymiánu. To všetko zvyšovalo účinnosť balzamu a pomáhalo organizmu zbaviť sa choroby. Ale to je iba prvá polovica liečenia.
Druhá polovica liečenia pozostáva z toho, že 3 krát denne je potrebné jesť po 20 – 50 jadier z kôstok zo slivky, marhule, broskyne alebo mandle. Dôležité je, aby pochádzali všetky kôstky z čerstvého alebo suchého ovocia, ktoré neprešlo tepelnou úpravou. Ľudoví liečitelia dobre vedeli, že tieto kôstky obsahujú jed, ale oni vedeli aj to, čo súčasná veda zistila až teraz. Že tento jed – kyanid nemá na ľudský organizmus žiadny vplyv, pretože je v spojení s látkami, ktoré ho neutralizujú. Tento jed pôsobí iba na zhubné nádory, ale nie na zdravý organizmus. Ukazuje sa, že kôstky slivky, marhule, broskyne nielen zásobujú organizmus vitamínom B17, ale svojím jedom ničia rakovinu.
Táto terapia pomáhala úplne vyliečiť človeka z rakoviny počas šiestich mesiacov. Okrem toho sa chorému doporučovalo potiť sa v saune a následne sa chladiť ľadovou vodou. Všetko sa to robilo pre maximálne posilnenie imunitného systému človeka.
Používal sa ešte jeden spôsob ako sa zbaviť ťažkej choroby. Zvyčajne sa tak liečili ľudia žijúci na severe. Ako vieme, na brehu Bieleho mora sa veľmi včelám nedarilo, ani teplomilné rastliny tam nerástli. Preto ľudia, ktorí sa chceli zbaviť rakoviny, jedli bobule hlohu spolu aj s kôstkami, v ktorých sa tiež nachádza vitamín B17. Ďalej pili odvar z huby čagy (Rezavec šikmý – Inonotus Obliquus) s mliekom vo veľkom množstve, alebo plody divej jablone spolu aj kôstkami a zaťažovali všetky svoje svaly fyzickou činnosťou. Počas fyzickej záťaže svaly človeka strácajú veľké množstvo bielkovín, ktoré chorý človek nemôže doplniť prostredníctvom jedla. Preto organizmus začne konať samostatne. Produkuje bunky zabijakov, ktoré sa živia bielkovinami z nádoru a premieňajú ho na aminokyseliny pre budovanie svalov.
Ruskí ľudia poznali veľa spôsobov liečby rakoviny, ktoré zahŕňali aj používanie ťažkých kovov, napríklad chloridu ortuťnatého a iných. Liek na rakovinu je dávno nájdený a nie iba jeden, ale využívajú ho len vyvolení, tí istí, ktorí riadia našu akademickú vedu a medicínu. Preto sa naša oficiálna veda nemôže vyrovnať s touto chorobou z nedostatku vitamínu B17, hoci ľudoví liečitelia ju bez problémov liečili. Mýtus o tom, že rakovina je neliečiteľná, je vytvorený zámerne.
Georgij Sidorov