Kategórie

Naši partneri





Flag Counter

Španielski vedci rúcajú plány očkovania: koronavírus v Barcelone bol už v marci 2019

Každý deň vzniká čoraz viac otázok k psychóze koronavírusu. Ukazuje sa, že všetka mediálna hystéria s „čínskym vírusom“, ktorý sa údajne objavil pri konzumácii netopierov, je hlúposť.

Vedci z Barcelonskej univerzity vyvinuli značné úsilie, keď skontrolovali zmrazené vzorky z mestskej kanalizácie od roku 2018 až po 2020. Testy od 12. marca 2019 priniesli neočakávane pozitívny výsledok. To znamená, že pred viac ako rokom, a možno ešte skôr, sa vírus pokojne potuloval po Európe a zaobchádzalo sa s ním ako s chrípkou, až kým ho čínski „experti“ neidentifikovali a globalisti z WHO nerozkrútili okolo neho psychózu. Tejto štúdie sa zúčastnili vedci Skupiny pre enterický vírus UB Gemma Chavarria Miró, Eduard Anfruns Estrada a Susana Guix, ktorú viedli Rosa Maria Pintó a Albert Bosch.

Je prekvapujúce, že táto absolútne senzačná správa, ktorá vyvoláva vlnu otázok k WHO, politikom a predovšetkým médiám, zostala takmer nepovšimnutá. Vírus SARS-CoV-2 (pôvodca infekcie COVID-19) sa našiel vo vzorkách odpadových vôd z Barcelony odobratých v marci 2019. Podľa španielskych epidemiológov sa v Európe začala šíriť nebezpečná infekcia oveľa skôr, ako sa všeobecne predpokladalo.

Tieto informácie sa ukázali vďaka vedeckým štúdiám vedcov z Barcelony, ktorí v priebehu svojich experimentov zistili daný fakt takmer náhodou. Ukazuje sa, že celý svet trpel touto infekciou viac ako rok a nebol zaznamenaný žiadny zvýšený počet úmrtí a svet fungoval „v klasickom“ režime.

Uvádza sa, že výsledky tejto štúdie môžu radikálne zmeniť predstavu o vzniku a vývoji pandémie po celom svete. „Je značne pravdepodobné, že podobná situácia bola v rôznych častiach sveta – od Austrálie po Írsko,“ povedal Dr.Albert Bosch, prezident španielskej virologickej spoločnosti. Podľa neho bola infikovaným koronavírusom mylne diagnostikovaná chrípka.

Ak vezmeme ako východiskový bod marec 2019, hoci vôbec to nemusí byť skutočnosťou, že sa objavil až v marci 2019 v Barcelone a vezmeme prijatú schému rozšírenia WHO pre tento vírus, tak už minulý rok na jeseň po celom svete mali úmrtia na chrípku prekročiť všetky povolené normy. Ďalej k tomu prirátame popularitu španielskych letovísk, ktoré navštívilo minulý rok niekoľko miliónov ľudí, ako aj masové protesty za nezávislosť Katalánska, ktoré priviedlo stovky tisíc ľudí na barcelonské ulice, plus futbalové zápasy s Messim, na ktoré chodia fanúšikovia z celého sveta. Avšak v roku 2019 vo svete nedošlo k prudkému výskytu chrípky a ukazovatele sa príliš nelíšili od roku 2018.

Všetko je presne naopak: ako napísal TASS, miera úmrtnosti na chrípku napríklad v Rusku sa za posledných 10 rokov v dôsledku prevencie znížila o 20-násobok, informovala bývalá šéfka ministerstva zdravotníctva Ruskej federácie Veronika Skvorcová 5. septembra 2019. „Úmrtnosť na chrípku sa za posledných 10 rokov 20-krát znížila a výskyt chrípky a súvisiacich podmienok sa výrazne znížil,“ uviedla.

Je pravda, že existuje pokus nejako vysvetliť práve taký incident s príchodom COVID-19 v marci minulého roka. Britskí vedci teda naznačili, že za rok mohol vírus zmutovať z pomerne závažnej chrípky na súčasný koronavírus. Všetko je možné – tu je teraz možné zostaviť toľko predpokladov, koľko chcete. Ale s touto možnosťou sami priznávajú, že vakcína proti vírusu, ktorý sa dramaticky mení v priebehu roka, je zbytočná. Najzaujímavejšie je, že všetky tieto prelomové správy a diskusie zostávajú „v zákulisí“ – médiá sa snažia odsunúť objav španielskych vedcov čo najďalej a hovoriť o „druhej vlne“ pandémie. Ale táto vlna, ak bude spustená, už bude tretia, ak nie štvrtá…

https://www.ub.edu/web/ub/en/menu_eines/noticies/2020/06/042.html#.XvXVcR4NGPY.twitter

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

Páčilo sa? Zdieľajte:

Ďalšie články z tejto kategórie