Kategórie

Naši partneri

Flag Counter

Můj otec byl MiB

Doslov Jana van Helsinga

„Myslím, že se mnou budete souhlasit, jestliže obsah této knihy označím za vskutku silnou kávu. Pokud by byla pravdivá jedna třetina, a dokonce jen pouhých deset procent z toho, co sestavil Jason Mason, respektive o čem referují různí whistlebloweři jako Corey Goode, Michael Prince, Andrew Basiago nebo Andy Pero, pak žijeme v absolutním světe stínu…

… Není ovšem vyloučeno, že mezi takzvanými říšskými Němci existují různe skupiny a každá z nich se vyvíjela určitým směrem. Naznačuje to i nasledujíci příběh z roku 2003, který jsem již zveřejnil v knize Tajné společnosti 3 – válka svobodných zednářu. Jednalo se o přibližne čtyricetiletého muže, jenž pracoval pro vojenskou zpravodajskou službu Militarischer Abschirmdienst a za zásluhy byl převelen ke zvláštnímu nasazení v Antarktidě. Jeho úkolem bylo hlídat jistou hraniční linii v nehostinné ledové poušti asi sto kilometrů od jižního pólu. Několik dnů po svém příjezdu si uvědomil absurditu celé situace: vybaven technologicky supermoderními zbraněmi měl dohlížet na zdánlivě svévolně položenou hranici v neobydleném a lidem nepřátelském ledovém království Antarktidy!

Měl rozkaz střílet na všechno, co by se pokusilo jakímkoliv směrem překročit hranice hlídaného teritoria. Vedle něho tam působili také americké zvláštni jednotky, jejichž příslušníci byli perfektně vycvičení a po zuby ozbrojení. Protože se žádni „narušitelé“ hranice neobjevovali, rozhodl se jednoho dne, že všem prozkoumá osobně, a vnikl do uzavřené oblasti. Po několika hodinách zpozoroval na horizontu jakési pohyby a rozeznal létající prědměty, které križovaly po obloze a zase mizely. Očividně se tam musela skrývat obrovská propast! V životě už viděl a zažil mnoho, avšak tyto létajíci objekty byly pro něho zcela neznámé! Navíc pozoroval čilý „cestovní ruch“ směrujíci dolů do propasti a zase nahoru – letouny tedy vlétaly dovnitř zase vylétaly ven! Měly různé tvary a barvy, a některé dokonce samy od sebe vysílaly záření! Vzdušná plavidla měla tvar talíře, byl však mezi nimi také obří létajíci koráb ve tvaru doutníku. Než se přiblížil přímo k propasti, přistál před ním létajíci talíř s průměrem přibližne třicet metrů a vojenskými výsostnými znaky Nemecké říše. Vystoupil z něj muž v německé uniformě a řekl mu:

„Dobrý den, pane Schmitte, víte o tom, že se pohybujete na zakázaném území? Již po Vás pátra několik skupin. Nabízim Vám možnost, abyste letěl se mnou. Musel byste se ale vzdát svého dosavadního života a nikdy byste se již nemohl vrátit. Určitě byste však poznal život, jaký si nedovedete představit. Je pouze na Vás, jak se rozhodnete.“

Muž z vojenské zpravodajské služby byl zaskočený a zdráhal se, a proto německý důstojník svoji nabídku ješte jednou zopakoval: „Zopakuji Vám svoji nabídku ješte jednou: Můžete letět se mnou. Měl byste však vědet, že odtud není cesty zpět. Váš život by se od základu změnil. V opačném případe Vás čeká vězení – pátrací četa se už blíži. Záleží to jen na Vás.“ Agent s určitým váháním tuto nabídku nakonec odmítl a skutečne byl krátce poté zatčen. Ze zajetí se mu však podařilo uprchnout a později své zážitky svěřil svému příteli Matthiasovi S. Tolik příbeh ze zmíněné knihy.

Toto vyprávění naznačuje, že v Antarktidě skutečne působí německá skupina spolupracujíci s USA, přičemž tito vojáci nosili v roce 2003 německé uniformy s příslušnými emblémy. Tyto informace mám z první ruky od svého blízkeho přítele, a to několik let před Corey Goodem nebo Michaelem Princem…

… V této souvislosti si vzpomínam na své první setkání s Erichem Neumannem, jedním z posledních členů tajné společnosti Thule, s nímž jsem se seznámil přes svého přítele Adama Jakoba. Erich tehdy Adamovi vysvětloval, proč je a musí být Země dutá, a že kdyby tomu tak nebylo, létajíci talíře by nemohly létat. Později mu také popsal, jak jsou tyto stroje zskonstruovány. Při onom večerním setkání, jejž se zúčastnili také bývalí příslušníci SS, jsme se bavili také o mimozemšťanech včetně blonďatých bytostí z hvězdy Aldebaran a Erich moje informace potvrdil. Jakmile jsem ho však oslovil s tématem Reptiliánů, jeho chováni se rázem změnilo a on s přrekotným spěchem rozhovor ukončil rázně slovy: „Zabývej se raději něčím jiným.“ Byla to velmi svérazná reakce…

… V knize Tajné společnosti 3 – válka svobodných zednářu jsem zveřejnil příbeh čtenáře Carstena Engela, který se v roce 1999 na Havaji setkal s jistým Němcem z antarktického Nového Švábska. Ten mu vyprávěl mimo jiné o tom, že německé kontakty s vnitřní Zemí existovaly již před rokem 1939, a to především prostředníctvím styků společnosti Vril a Thule s tibetskými mnichy. Němečtí námořníci objevili pod arktickým ledem podmořskou cestu do vnitřní Země, kterou ovšem tehdy nemohli prozkoumat, a proto nejprve poblíž vybudovali tři provizorní opěrné body, než se jim podařilo proniknout do vnitřního světa průzkumným talířem přes pevninu. Setkali se tam s příslušníky vyspělé civilizace, která používala létajíci stroje jako oni, jen podstatně modernejší. Ve středu Země se nacházi svět s oceány a velkými plochami souše s bujnou vegetací, není tam však takové světlo jako na zemském povrchu. Obyvatelé vnitřní Země představovali rozvinutou bílou rasu, která by nikdy s výjimkou sebeobrany nepoužila svoji moc proti druhým. Němci byli vřele přijati. Domáci jim oznámili, že jsou předurčeni k tomu, aby uvnitř Země získali potřebné dovednosti a zkušenosti, které jim v budoucnu umožní osvobodit lidstvo ze spáru „vládců vnějšího světa“.

Obyvatel Nového Švábska Carstenovi vysvětlil, že konec druhé světové války byl vědomě prodlužován, aby tak mohlo co nejvíce Němců uprchnout do vnitřní Země, což se dělo prostředníctvím ponorek a létajícich talířů. Zajímavá byla také poznámka, že některí mocní lidé z Německé říše nechtěli dodržovat pravidla stanovená podzemní rasou, a proto se oddělili a pokusili se etablovat svoji moc v jiních částech světa.

Carstenův společník hovořil také o mimozemských rasách, které žijí mezi námi a podporují proces obnovy. Existují však také mimozemské rasy, jež si neřejí, aby se cokoliv změnilo, a které pomáhají „vládcům vnějšího světa“ v jejich úsilí o zachováni moci. Jelikož to však naštestí není možné, snaží se z této nepříznivé situace vyklouznout útěkem, a to pomocí technologie cestováni v čase! Zmínil se rovnež o tom, že již dnes existují miliony „bojovníků za svobodu“, kteří jsou v případě, že „vládci vnejšího světa“ rozpoutají masakr, připraveni pomoci lidstvu a bránit ho! Pozoruhodné je také sdělení tohto Němce z vnitřní Země, že odtržené skupiny jeho národa již dávno vybudovaly své základny mimo tuto planetu. Nejprve to byly v padesátych a šedesátych základny na Měsíci a Marsu, později přibyly další na měsících Jupitera a Saturnu. A jsou údajně schopni cestovat i mimo naši Sluneční soustavu, kde si rovněž vybudovali základny…

Rád by vše zhrnul takhle: Během desítek let důkladného výzkumu jsem dospěl k závěru, že si zřejme budeme muset zvykat na existenci dalších bytostí, které se kromě nás pohybují na této planetě, ať již to jsou mimozemšťané, vnitrozemci či cestovatelé v čase. Tyto bytosti se navíc rozděluji na skupiny, jež jsou lidem příznivě nakloněny, a na nepřátelsky naladěné druhy. Čím více si tuto myšlenku osvojíme a budeme ji pokládat za reálnou, tím méně budeme překvapeni, až jednoho dne dojde ke „kontaktu“ s jednou či více z těchto mimozemských skupin. Pak již nás takováto událost nevykolejí ani po těchto zprávách nepropadneme panice. Je úplně jedno, co se stane, zda se bude jednat o oficiální setkání s mimozemšťany, katastrofu globálního rozsahu nebo zhroucení našeho současného ekonomického systému. V žádnem případe však není vhodné strkat před těmito informacemi hlavu do písku a předstírat, že přece jen je vše takové, jaké to bylo vždycky. Realita určitě je a bude jiná!

Doporučují vám, abyste se nad vším, co jste se dočetli, důkladně zamysleli a vyčkali na události nejbližších měsícu a let. Jsem přesvědčený o tom, že nás v této oblasti čeká velký a mohutný průlom a že na této planetě ještě zažijeme jedinečné a neopakovatelné okamžiky.

V tomto smyslu vás já a Jason propuštíme zpět do „normálního“ světa, třebaže to po přečtení této knihy určitě nebude vůbec jednoduché.

Srdečne vás zdraví Váš Jan van Helsing

https://www.rinok.sk/Muj-otec-byl-MIB-d678.htm

www.biosferaklub.info

Páčilo sa? Zdieľajte:

Ďalšie články z tejto kategórie