Kategórie

Naši partneriFlag Counter

Unikátna klinika, kde liečia komplikácie po očkovaní – mozgovú obrnu, astmu a ďalšie

kopylAkademik Medzinárodnej slovanskej akadémie, vedúci vedeckých a liečebných poradenských  laboratórií Petrovskej akadémie vied – profesor Vitalij Alexandrovič Kopylov, je autorom vysoko účinnej nemedikamentóznej metódy „Vonkajšieho bolestivého pôsobenia a stresu“ (VBV).

V Petrohrade je unikátna klinika, kde profesor Vitalij Kopylov lieči deti invalidov s post-očkovacími komplikáciami, ktorých rapídne rýchlo pribúda. Profesor Kopylov lieči aj tie deti, ktoré iní lekári odmietli, pretože pre neho neexistujú beznádejné prípady. Profesor je autorom celého radu patentov efektívnych liečebných metód.

„S negatívnymi účinkami vakcín som sa stretol hneď na začiatku mojej lekárskej praxe pred viac ako tridsiatimi rokmi.  Čím viac som sa zaoberal liečením ľudí, tým častejšie som sa stretával s prípadmi, kedy závažná patológia ako detská mozgová obrna, oneskorený psychomotorický vývoj, hyperkinéza, alergie a pľúcna nedostatočnosť sa začala rozvíjať u zdravého dieťaťa bezprostredne po očkovaní.

Keď predbehnem udalosti, tak poviem, že som liečil s dobrými výsledkami niekoľko tisíc detí s diagnózou detskej mozgovej obrny. A teraz som presvedčený o tom, že každé tretie dieťa získalo túto patológiu následkom vakcinácie.

SONY DSC

K otázke o očkovaní je možné pridať nasledujúce. V poslednej dobe je už verejne dostupná  informácia o tom, že americkí vojaci, účastníci vojenskej operácie „Púštna búrka“, prešli sériou očkovaní pred začiatkom invázie do Iraku. Následkom toho sa pomerne vysoké percento týchto zdravých, silných, fyzicky a psychicky pripravených ľudí stalo invalidmi. To sú absolútne oficiálne údaje. Ľudia sa stali invalidmi priamo v dôsledku vykonanej vakcinácie, čo viedlo k mnohým trestným oznámeniam.

V našej krajine sa v súčasnosti vedú intenzívne práce, mimochodom sponzorované rovnakou Amerikou, s cieľom vytvoriť vakcínu proti AIDS. A čo keď sa premení na zbraň hromadného ničenia? A čo sa to vlastne deje s nami Rusmi? Naše deti kaličia, mrzačia a dokonca zabíjajú, premieňajú Rusko na poligón pre celý „civilizovaný svet“. Šokujúce následky tohto vakcinačného experimentu sú nepomerne väčšie ako následky s nakladaním a skladovaním jadrového odpadu.“

https://youtu.be/dCiJnCcPV5o

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

Páčilo sa? Zdieľajte:

Ďalšie články z tejto kategórie