Kategórie

Naši partneri

Flag Counter

Prezident Donald Trump nariadil FBI okamžitú kontrolu sídla Centra kontroly a prevencie chorôb (CDC)

11701231bba621b23323a2399054Donald Trump sa okamžite pustil do boja s vakcináciou poškodzujúcou zdravie, keď iba krátko po nástupe do funkcie prezidenta USA, agenti FBI vykonali masívnu kontrolu sídla Centra kontroly a prevencie chorôb (CDC) v Atlante v štáte Georgia v sprievode vedca, lekára Williama Thompsona, ktorý je známy svojimi odhaleniami vakcín spôsobujúcich autizmus.

117012310651c3ebc6c48eee2db8Pred dvomi týždňami prezident Trupm vymenoval za predsedu Chairman of the Golden Vaccine Safety aktivistu hnutia proti vakcínam Roberta F. Kennedyho ml. Známy manifest Roberta F. Kennedyho nazývaný „Ortuť a vakcíny“ šokoval liberálne elity v USA, ktoré desaťročia úmyselne trávili milióny detí. V rovnakej dobe, v roku 1986 bol prijatý zákon nazývaný National Childhood Vaccine Injury Act of 1986, ktorý vylučuje akúkoľvek zodpovednosť farmaceutických výrobcov za ich spoluúčasť na tomto zločine proti ľudskosti.

20. januára, takmer okamžite potom, ako prezident Donald Trump menoval Roberta F. Kennedyho vedúcim tejto pracovnej skupiny, požiadal Sally Yatesovú, aby sa stala generálnou prokurátorkou Ministerstva spravodlivosti. Sally Yatesová ponuku prijala a ihneď vycestovala do Atlanty na zasadnutie poroty.

1170123120ca14e3531db8250b21Úradujúca generálna prokurátorka Yatesová sa zoznámila s Trumpom počas spolupráce s medzinárodným právnym gigantom King&Spalding, ktorý vytvoril v júni 2014 partnerstvo s názvom Health Care and Life Sciences s organizáciou Trumpa a globálnou súkromnou advokátskou kanceláriou  Jones Day. Všetko to prebehlo iba 3 mesiace potom, ako Trump zverejnil na svojom Twitteri sériu záhadných varovaní o vakcínach, v ktorých sa hovorí:

„Keby som bol prezidentom, trval by som na správnych vakcínach a nedovolil by som masovú vakcináciu, ktorá spôsobuje u detí autizmus.“

117012325baecb120e8e52317043

„Zdravé dieťa ide k lekárovi, napumpujú ho vakcínami a začína sa cítiť zle a získava zmeny – autizmus. Takých prípadov je veľa!“

11701232cff1163f2b624bfee41f

Po 3 mesiacoch, ako bolo vytvorené partnerstvo King&Spalding s Jones Day Health Care and Life Sciences, Trupm uvádza v nasledujúcej správe:

„Dostal som dôkazy o masovom očkovaní – lekári klamali. Musíme ochrániť naše deti a ich budúcnosť.“

Pokiaľ ide o vyhlásenie Donalda Trumpa, že dostal dôkazy o spojení vakcín s autizmom v septembri 2014, tak ich dostal vďaka partnerstvu King&Spalding s Jones Day Health Care and Life Sciences, ktoré odhalilo verejnosti a zobralo pod svoju ochranu informátora CDC Dr. Williama Thompsona.

Dr. Thompson povedal právnikom Trumpa, že pracoval na „falšovaní čísiel“, aby znížil počet čiernych detí, ktoré boli postihnuté určitým typom vakcíny a ako CDC uskutočnilo výskumný podvod manipuláciou so základným výskumom, ktorý ukázal súvislosť medzi osýpkami, mumpsom, rubeolou (MMR) a autizmom. Tiež odhalil tajné dokumenty prepašované z CDC, ktoré ukazujú, ako ničili všetky dôkazy potvrdzujúce spojitosť vakcín s autizmom.

Hovorilo sa, že prezident Obama zobral pod ochranu doktora Thompsona, ale to sa nepotvrdilo aj na pozadí skutočnosti, že tesne pred prezidentskými voľbami v USA v roku 2016, riaditeľ CDC Dr. Tom Frieden zablokoval Dr. Thompsonovi možnosť svedčiť o vedeckých podvodoch a že predstavitelia CDC zničili dôkazy o výskume bezpečnosti vakcín a spojitosti s autizmom.

Ihneď po prevzatí úradu prezidenta 20. 1., prezident Trump uvoľnil z funkcie Dr. Toma Friedena a vymenoval hlavou CDC  Dr. Anne Schuchovú.

Názory prezidenta Donalda Trumpa o spojitosti vakcín a autizmu sú už dávno známe, keď napríklad v máji 2016 povedal pre CNN:

„Autizmus sa stal epidémou… Videl som, ako beriete deti… Ja som sa staral o svoje deti po dlhú dobu, ale ako vy beriete toto malé nádherné dieťa a napumpujete ho, ako keď napumpujú koňa a nie dieťa. Poznám veľa takých prípadov, vyskytli sa tiež medzi ľuďmi, ktorí pre mňa pracujú, napríklad dva – dva a pol ročné dieťa, krásne dieťa išlo na očkovanie, vrátilo sa a o týždeň dostalo vysokú horúčku a dosť vážne ochorelo, teraz trpí autizmom…“

117012316b0f2c9c20e97fa040fb

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

Páčilo sa? Zdieľajte:

Ďalšie články z tejto kategórie