Kategórie

Naši partneri





Flag Counter

Genadij Kasjanenko: My svoju históriu naozaj nepoznáme

Bez ohľadu na to, ako veľmi sa falzifikátori histórie snažili „vyčistiť“ všetky skutočné stopy našej minulosti, vrátane špičkových technológií skrytých pred ľudstvom, o ktorých oficiálne učebnice dejepisu mlčia, no vďaka snahám sa o tom pravidelne vynárajú samostatné informačné hádanky nezávislých výskumníkov minulosti.

Stáva sa ale aj to, že na nich narazia aj vedci, ktorí sú v smere svojej činnosti veľmi vzdialení alternatívnej histórii a hľadaniu pravdy o našej minulosti. Dalo by sa povedať, že čo majú technológie na výrobu rašelinových humínových hnojív, ktoré umožňujú niekoľkokrát zvýšiť úrodu rastlín a vyčistiť pôdu od škodcov a pesticídov, spoločné s našou skutočnou minulosťou? Ale ukázalo sa, že spoločné majú toho dosť. Vysvetlil to ruský vedec, akademik Genadij Kosjanenko, ktorý má veľa registrovaných patentov na technológiu výroby takýchto hnojív.

„Prvýkrát bola táto tekutina izolovaná z rašeliny v roku 1756 … Ja som tomu venoval 30 rokov svojho života a chcem povedať jednu zaujímavosť. Na získanie skutočnej kvapaliny s obrovskou biologickou aktivitou je potrebné veľmi sofistikované zariadenie. A potom vyvstáva otázka: kde získal profesor Franz Karl Achard v roku 1756 zariadenie, na ktorom vykonával mechanotermolýzu, kde vykonával kavitáciu a ultrafialové ožarovanie?

To ma núti stále viac si myslieť, že naozaj nepoznáme našu históriu. Potom som sa pohrabal v archívoch 19. – 20. storočia a ako hovoria mladí, „strechu mi odfúklo“. Túto tekutinu aktívne používali vo vojenskej poľnej chirurgii ruskí lekári v prvej a druhej svetovej vojne ako antiseptikum a na zastavenie krvi. A čím viac budete kopať, tým viac si uvedomíte, že nič neviete. Potom sa ukázalo, že počas Veľkej vlasteneckej vojny boli batérie pre naše tanky vyrobené v závode Kurgan, kde sa namiesto elektrolytu liala rovnaká kvapalina. No, tieto tekutiny sú trochu iné, ale aby ste pochopili, že základ je rovnaký. A potom batérie v žiadnom mraze nezamrznú, motory naštartujú. Potom sa rovnaká surovina začala používať na výrobu elektród na zváranie pod vodou. Potom na tomto základe vytvorili najvýkonnejšie a najekologickejšie farbivá na tkaniny. A takýchto bodov je veľa. Otázka znie: prečo Nikita Chruščov zastavil túto vedu násilím, rozdrvil ju v rokoch 1954 až 1962 a likvidoval vedcov, ktorí ju vyvinuli?“

Akademik G. Kasjanenko prekvapivo neuvádza len fakty používania špičkových technológií minulosti, ale aj tých prisluhovačov parazitickej satanskej moci, ktorí nás o ne pripravili. Ale trockisticko-sionistická skupina, ktorá v roku 1953 zabila I. Stalina, začala ničiť krajinu pomocou úprimne hlúpych reforiem a ničením mnohých sľubných technológií, a to je len časť týchto skorumpovaných sluhov slúžiacich globálnej elite.

A samozrejme, ak v „striebornom“ XVIII. storočí existovali špičkové technológie, potom sa dá len hádať o technológiách civilizácie „zlatého veku“, ktorá skončila vďaka zvláštnym katastrofám. Ale s najväčšou pravdepodobnosťou za touto pred nami skrytou katastrofou a za smrťou nemenej skrytej civilizácie „zlatého veku“ s jej špičkovými technológiami bola nejaká vonkajšia sila, zjavne nepriateľská voči ľudstvu, ktorá naďalej „dohliada“ na agresívnu a mizantropickú politiku hybridných vládnucich elít.

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

Páčilo sa? Zdieľajte:

Ďalšie články z tejto kategórie