Kategórie

Naši partneri





Flag Counter

Telegónia

Podľa riaditeľa švédskeho Ústavu molekulárnej biológie, analýza DNA tých istých ľudí v rôznych obdobiach ich života ukázala, že u žien nastávajú po pôrode značné zmeny v DNA – u ženy sa objavujú gény otca jej dieťaťa.

Švédski vedci zistili, že kyselina hyalurónová, ktorá nesie v sebe reťazce DNA a nachádza sa v mužských výlučkoch slizníc, sa počas zblíženia dostáva do vaječníkov ženy, kde sa nachádzajú vajíčka a infikuje ich. Týmto spôsobom nesie žena, aj keď neotehotnie, vajíčka so sekvenciami DNA všetkých predchádzajúcich partnerov.

Profesor Russel Bonduriansky z University of New South Wales v Austrálii, ktorý objavil takýto systém dedičnosti u mušiek drosophila povedal: „Tradičná veda predpokladá, že prenos DNA otca pri párení prebieha iba v prípade počatia plodu, ale proces je oveľa zložitejší.“

Výskum mušiek uskutočnený v roku 2014 umožnil preukázať, že samica je neustále prepojená s predchádzajúcimi partnermi. Okrem toho, pokiaľ bolo potomstvo počaté s „druhým“ partnerom, tak jeho veľkosť nebola vôbec závislá od otca, ale od predchádzajúceho pohlavného partnera.

Profesor Bonduriansky si myslí, že takýto efekt „dlhodobo sa prenášajúcich chemických prvkov“, prenesených samici od samca, sa vyvinul v priebehu evolúcie. Organizmus samice mušky uchováva DNA všetkých predchádzajúcich partnerov.

Podľa profesora bol rovnaký efekt pozorovaný pri výskume gibonov a jastrabov. Samice odovzdávali potomstvu posledného samca znaky najsilnejších samčích členov druhu, s ktorými vstúpili predtým do krátkodobých „vzťahov“, bez narodenia potomstva.

„Otcovská RNA je príliš zložitý systém, ktorý je ešte málo preskúmaný,“ povedal profesor Bonduriansky a dodal, že teória telegónie funguje aj na chemickej úrovni, bez ohľadu na to, že sa predpokladá výmena informácií aj na úrovni biopoľa.

Uznávaný šľachtiteľ I.V. Mičurin opisuje, že v roku 1900 sa pokúsil skrížiť dva druhy ruží, keď opelil ružu rugosu peľom ruže multiflora, ale semená nezískal. Avšak v roku 1901 sa táto ruža samopelila a dala semená. Ale na Mičurinovo prekvapenie, zo semien vyrástli sadenice so znakmi ruže multiflory. Mičurin sa čestne priznáva, že za 47 rokov experimentov so šľachtením rastlín sa s podobným fenoménom stretol prvýkrát a nevie ho vysvetliť.

Súčasný vedec V.A. Britov predložil správu o telegónii na poľnohospodárskej konferencii v Ussurijske v roku 2001.

V.A. Britov – vedecký pracovník Výskumnej veterinárnej stanice, špecialista na Trichinelly (parazitické škrkavky s veľkosťou 1 – 2 mm obývajúce tenké črevo mäsožravých, alebo všežravých cicavcov, vrátane človeka, a spôsobujúce ťažké ochorenie – trichinózu).

Pri výskume dvoch zdanlivo navonok nerozoznateľných druhov Trichinella nativa a Trichinella spiralis, Britov zistil, že larvy T. nativa sú rezistentné na teplotu -20 °C a larvy T. spiralis hynú pri rovnakej teplote za 2 – 3 dni. Táto vlastnosť rozlišuje tieto druhy.

Britov oplodnil samice T. spiralis spermiami T. nativa. „Cudzorodé spermie vchádzajú do nekompatibilného vajíčka, ale oplodnenie buď neprebehne, alebo sa oplodnená bunka rozpadne, čo je zákonitosť pri medzidruhovom krížení, aj keď  niekedy sú aj medzidruhové kríženia úspešné a hybridy sa objavia na svete.“

Avšak autor zistil nasledovné: „V tých prípadoch, ak hneď za cudzorodými spermiami vchádzajú do vajíčka spermie toho istého druhu, tak sa mnohé vajíčka oplodnia spermiami rovnakého druhu a začína sa vývoj nového organizmu.“  Autor uvádza, že cudzí genetický materiál, ktorý prenikol do vajíčka, spôsobuje „silný genetický konflikt“, o čom svedčí aj vysoká úmrtnosť embryí a lariev, deformácie a chimérizmus. Iba jednotlivé larvy sa úspešne vyvíjajú a získavajú schopnosť opakovať biologický cyklus. Autor upresňuje, že tieto jedince zostávajú druhom po materskej línií T. spiralis, ale získavajú niektoré znaky cudzorodého druhu.

Ako sa to deje, to nevedia vysvetliť ani vedci, ale fakt zostáva faktom. Z mnohých vedeckých štúdií je možné vyvodiť záver: Počatie, to nie je len biológia a genetika, ale na zrod nového života majú vplyv aj iné faktory, zatiaľ nevysvetlené oficiálnou vedou, ako sú napríklad energetika a psí-polia. Žena by mala mať na pamäti, že táto zdanlivo drobná a nie veľmi významná udalosť v jej živote, môže viesť k premene celého jej rodu, aj s následkami získania genetických ochorení a záťaží…

Preložil: OZ Biosféra www.biosferaklub.info

Páčilo sa? Zdieľajte:

Ďalšie články z tejto kategórie